Ochotnicza Straż Pozarna Myślenice Dolne Przedmieście - OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA MYŚLENICE DOLNE PRZEDMIEŚCIE

OSP Myślenice Dolne Przedmieście

Ochotnicza Straż Pozarna Myślenice Dolne Przedmieście

Sala balowa
WYNAJEM SALI - OFERTA

Sala OSP Dolne Przedmieście - Myślenice to dogodne miejsce na wesele lub zabawę okolicznościową. Mamy do dyspozycji dwie sale ,w zależności od ilości osób i charakteru imprezy. Ponadto na terenie strażnicy znajduje się parking i duży plac trawiasty z miejscem na różne atrakcje, np. dmuchaniec.

1. DUŻA SALA
Główna sala pomieści 250 osób, znajduje się na niej klimatyzacja. Kuchnia w pełni wyposażona z kompletem zastawy stołowej. Odpowiednio umiejscowione sprzęty kuchenne sprzyjają ergonomii pracy. Na parterze znajduje się mniejsza salka, która może posłużyć jako miejsce animacji dla dzieci lub magazyn.

2. MAŁA SALA
Druga z oferty to nieco mniejsza sala, która pomieści około 60 osób. Kuchnia również z pełnym wyposażeniem. Sala idealna jest na różne okazje, na przykład: urodziny, imprezy tematyczne, chrzciny, komunie, przyjęcia okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji sal dostępnych w naszej strażnicy. Mamy dostępne terminy zarówno dużej, jak i małej sali na ten rok i następny - 2025. Więcej informacji pod numerem telefonu: 503 696 245.
Sala balowa